události
HomeMagazínDenimová volba podzimu? Oblečte se do barev, nosí se růžová i žlutá,...

Denimová volba podzimu? Oblečte se do barev, nosí se růžová i žlutá, zde jsou tipy

- Reklama -aktualita

Pokud džíny patří mezi váš nejoblíbenější kus garderoby, určitě jste už někdy řešily dilema o tom, jak kombinovat tradiční modré odstíny.

Pravda, zg 05.10.2021 06:52 Virus Outbreak Spain San Sebastian Film Festival Foto: SITA / AP, Alvaro Barrientos
Francouzská herečka Marion Cotillard na záběru z filmového festivalu v San Sebastianu v denimových kalhotách růžové barvy.
Samozřejmě, vyřešit se dá všechno a odstíny v typickeh džínové barvě se dají nosit na uvolněný způsob, ale i serióznější notu. Dobrá zpráva však zní, že denim dostává poslední roky stále častěji i nové barevné odstíny. A hitem se stává také díky popularitě, jakou mu přinášejí světoznámé hvězdy.

Například nedávno se francouzská herečka Marion Cotillard objevila na filmovém festivalu v San Sebastianu v džínách růžové barvy z dílny značky Chanel. Komfortní materiál, luxusní džínovina, precizní střih a díky barevnosti i inovovaný výsledek stylingu. Zajímavostí je, že při barevném denimu se velmi snadno celkový styling dá povýšit na zajímavou a trendovou kombinaci.

DSC 7158 2021100214223926
ČTĚTE VÍCE
Bílá + černá a výsledek je ukázkový! Charlize Theron vás inspiruje jak na to
Co se strie týká, kromě klasických rovných modelů nechybí modely se širokou nohavicí či například vzpomínka na roky 80-te a úvod 90., kdy ve velkém dominovaly trhu s denimem zejména takzvané „mrkváče“. Barvy můžete opravdu vybírat od výmyslu světa, přičemž právě již zmíněná růžová patří asi mezi ty nejpopulárnější odstíny (žeby díky Chanelu ?!).

Pause0% VolumeAd
Barevné džíny můžete kombinovat s bílými košilové halenky, volnějšími lněnými tričky, ale také saky – ať už bavlněnými, vlněnými, ale klidně ještě i lněnými. Časná podzim snese všechno a zejména … snese určitě trochu více barev v šatníku. Inspirujte se s námi v naší galerii.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Redakce doporučuje
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel