události
HomePro ŽenyVěci, které ženy na svém těle nesnášejí a muži jsou do nich...

Věci, které ženy na svém těle nesnášejí a muži jsou do nich zbláznění

- Reklama -aktualita

Ženy si samy vědí vytvořit stres, komplexy a dokonalý pocit deprese i méněcennosti. A to dokonce kvůli věcem, které mohou být jejich půlce sympatické. Proto je na čase podívat se pravdě do očí a zaostřit na ženské tělo mužskou optikou. Z mnohého můžete být příjemně překvapené.

MaM 03.10.2021 13:00 žena, důchodkyně, založené ruce Foto: Shutterstock
Stále větší zájem mladých mužů o starší ženy naznačuje, že vrásky jsou to poslední, co je na ženě odradí.
záď

Je velkou kapitolou v ženském sebe hodnocení. Malý, velký, nevhodně formován. Ženy mají mnoho důvodů, aby samy sebe zvozili pod černou zem za nadílku zadnice. Přitom se stačí zeptat muže. Každý zadek si najde svého milovníka. Muži mají rádi zadky i malé i takové, které zjevně přesahují běžné rozměry. Dokonce se zadek atypického tvaru pro mnohé stává fetišem. Není proto důvod cítit se nepříjemně pro své parametry. Stačí si jen najít partnera, pro kterého to bude dokonalá míra.

vrásky

Skoncujte s trápením. Vrásky nejsou důvodem, abyste si kvůli nim nechali pod kůži píchat klobáskový jed – botox. Naopak, stále větší zájem mladých mužů o starší ženy naznačuje, že vrásky jsou to poslední, co je na ženě odradí. Muži ocení ženu, která má úsměv na tváři. I když jím riskuje, že se jí prohloubí mimické vrásky. Mnohem více, než tu, jejíž tvar připomíná voskový papír ale neusměje se ani při kouzelných životních okamžicích.

sex, erotika, poprsí
ČTĚTE AJ
Vzrušující něžnosti během milování. Tyto musíte zkusit
rty

Patří k nejčastěji upravovaným místům na ženském těle. I to svědčí o nespokojenosti žen s tvarem a vizáží jejich rtů. Přitom není důvod. Muži si nevybírají ženu podle toho, zda má rty úzké nebo masité. Pro ně jsou ženské rty nejatraktivnější tehdy, pokud jimi žena ví partnera potěšit. Hoc i jen jemnými polibky na tvář, až po čary pery na ohanbí. Zapomeňte proto na změnu. Pokud něco změnit, tak lze jen postoj, jako pery zacházíte.

vagína

Tvar vagíny a stydkých pysků je pro mnoho žen důvodem, aby měli hlavu v smutku. S ostychem si dokonce dávají dolů kalhotky i před stabilním partnerem. Přitom platí, že muž, který ženu skutečně miluje, je s její vagínou rád bez ohledu na tvar. A taková ho i vzrušuje. Nejhorší vagínou je ta, kterou si partner nemůže do sytosti užít. Hlavně proto, že se jí nositelka za ni stydí.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Redakce doporučuje
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel