události
HomeRady a NávodyZměňte své návyky, které škodí nejen pleti, ale i vlasům

Změňte své návyky, které škodí nejen pleti, ale i vlasům

- Reklama -aktualita

Během života si člověk nasbírá mnoho neřestí. Je ale také prokázáno, že špatná životospráva neprospívá lidskému organismu a je jen otázkou času, kdy se začne projevovat navenek. To platí nejen pro postavu, ale rovněž pro pleť, vrásky a dokonce i vlasy, které rovněž odráží nedostatečnou péči. Naštěstí vše se dá zachránit.

Tohle vážně ne

Mezi skutečně nemalé neřesti platí to, že nedržíme jistou disciplínu. Zbytečně se přejídáme, máme málo pohybu a šetříme na místech, kde se to skutečně nevyplácí. V první řadě zásobujeme tělo ne příliš zdravou stravou a ještě mu dopřejeme ne příliš kvalitní kosmetické přípravky, které možná hodně slibují, ale efekt je bez výsledku. Na druhou stranu ovšem nemůžeme mluvit za všechny, protože v současné době se více dbá na zdravotní životní styl, čímž se nám tu oddělují dvě skupiny lidí. Zajímavé je, že poté, když uděláte srovnání dvou osob, které žijí úplně odlišným způsobem, tak zjistíte, že v podstatě kdo o sebe pečuje, tak se to odrazí i v jeho vzhledu. Je totiž o daleko mladší, než jeho druhý, stejně starý kolega. To již vede k zamyšlení, že by stálo něco pro to udělat.

Je pár možností

Nejprve se samozřejmě musíte rozhodnout, že změnu chcete, jinak je to bezvýsledné. Bez motivace a vašeho rozhodnutí se těžko dostanete dál. Můžete přirozeně nastoupit tvrdou hru s tělem, což je redukční jídelníček, skutečná makačka v tělocvičně nebo fitku. Ale jde to i příjemnějším způsobem, které vám momentálně nabízí největší salón krásy Praha. Je úzce propojený i c klinikou, kde provádí díky moderní technologii různé úpravy na těle, aniž by se jednalo o bolestivé zákroky. Navíc se budete muset smířit s tím, že budete investovat do profesionální kosmetiky, která sice bude dražší, než vystavované produkty v marketu, ale zase jí nespotřebujete tolik a tělu dodáte jen tu nejlepší kosmetiku.

Kadeřnice se postarají o váš účes

Dalším krokem je rovněž změna účesu nebo celkově vzhledu vašich vlasů. Opět zde pracují s ohledem na vaše přání a pomohou dokonce i s případným vypadáváním vlasům. To samozřejmě může být způsobeno i právě volbou špatných přípravků. Ženy si rozhodně chválí brazilský keratin, který jejich vlasy promění k nepoznání.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Redakce doporučuje
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel